Černý teriér FCI kennel Kettfar
Menu Klub chovatelů Černých teriérů

Štěňata

Faith

08.01.11 - Video naší slečinky Faith

Faith - nese jméno, které znamená naděje, víra. Ona sama je nejvíc samostatné štěně ve smečce. Už coby škvrně, které nebylo vidět za keříkem růží se vydávala zkoumat zahradu na druhý konec, zatím co ostatní štěňata se držela „máminy sukně“
Asi od 6 týdnů pouštím štěňata do zahrady. Vždycky jen na chvilky, které se postupně prodlužují. První výlety byly sotva 10 ti minutové a ve 2 měsících vydrží venku i hodinu. Když štěňata byla chvíli o samotě než jsem nachytala krmení, vždycky u počítání nám jedno chybělo, samozřejmě Faith. Na všechna štěňata stačí zavolat jednou a už je máme skoro v náručí jen Faith ne. Z počátku jsem se pokaždé vyděsila, když na zavolání nepřiběhla. Chodila jsem po zahradě a volala a nic. Pak jsem zahlédla za hromadou koukat čumáček. Potvůrka malá mě celou dobu sledovala, jakmile zjistila, že jsem ji objevila radostně se rozběhla ke mně a tvářila se jakoby mě celou dobu hledala. No a to jí zůstalo, všechna štěňata čekají na jídlo, ale ona na druhém konci zahrady prohledává zákoutí. Všechna štěňata prohledávají zahradu, ale Faith zrovna stojí u branky a má stráášný hlad.
Po procházce přijde na řadu mazlení, člověk si sedne všechna štěňata máme kolem sebe. Předbíhají se, které bude na klíně. Které asi pokaždé vyhraje … samozřejmě naše samostatná, vychytralá a průbojná Faith. Kromě toho že je chytrá je i velmi krásná. I pro ni bych si přála majitele, který ji ukáže na výstavě.

delitko