Černý teriér FCI kennel Kettfar
Menu Klub chovatelů Černých teriérů

VRH E

NORD PRAID DERZKIY VYZOV + ARIELA KETTFAR nar: 22.1.2007


pes Ariela

Nové fotky v Galerii
Aktuální zprávy v aktualitách.

VRH E: narozen dne 22. 1. 2007 - kluci jsou Eric, Eliash a Eragon a holčičky Ebbie, Ebonny, Ennie, Erin, Erra, Eris.

Eragon
Eragon Eragon Eragon, měl modrou mašličku a narodil se první 22.1.07 v 7.15 a vážil 450g.Ocásek má celý jako všichni kluci a dvě holky.Od narození je to pořádný lenoch a velký jedlík.Jako malého jsme ho neviděli jinak než přisátého k mamince a s nacpaným bříškem.Vybral si vždy nejlepší cecík a žádné štěně nemělo šanci ho vystrčit.V měsíci vážil 3,5 kg ve dvou měsících 10 kg a v 11 týdnech váží 13 kg. Doma mu říkáme Gony a je to pořád lenoch.když jdeme na procházku,všechno důkladně očichá,prozkoumá každé křoví,ale vše dělá pomalu,jako by o všem neustále přemýšlel jestli ho to moc neunaví.Moc se mu líbí na chatě jako ostatním třem.Na dvorku si pomalu všechno prohlíží a prozkoumává.Je to můj mazlík,jak to jen jde leze mi na klín,rád tam usne s hlavičkou zavrtanou pod mojí rukou.

Gony je ještě pořád s námi doma.Je tak kouzelný,hodný a poslušný, že kdybych neměla dvě holky, tak by u nás jistě zůstal.Ve svých 5 měsících váží 35 kilo a je velký jako máma Ája.Má vyměněné zuby, které mu narostly krásně rovné. Roste souměrně a vypadá už teď velmi nadějně v exteriéru..Je to náš mazlíček,sice hodně veliký, ale pořád by se mazlil a pokud by se vešel, tak by určitě chtěl spát na klíně.Venku je poslušný a hodný.Je trochu pecivál, ale jak se ochladí řádí se svojí starší sestřičkou Tarou – Deou.Jezdíme často k rybníku,Gony je plavec po své mámě Ariele. V bytě se chová vzorně nic nekouše a venku se venčí už od tří měsíců.Prostě hodný kluk.Na víkendy jezdíme na chatu.Moc se mu tam líbí a asi ze všeho ho nejvíc baví pouštět hrůzu na kolemjdoucí sousedy. Budoucí páneček získá super kamaráda,poslušného,vychovaného a hlavně od malička má jen samé kladné zkušenosti s lidmi, tak je statečný a ničeho se nebojí.U dětí z okolí je oblíbený „medvídek“ a Gony jak vidí dítě tak se k němu žene,ale ne každé mámě se to však líbí :o)) Protože je s námi tak dlouho, velmi mi záleží aby se dostal k lidem kde bude člen rodiny.Nechci aby skončil jako hlídací pes zavřený a opuštěný.Potřebuje mít svoji rodinu, kterou bude a chránit a milovat. Gony už bydlí se svou novou rodinou,kterou jsme mu tak pečlivě a dlouho vybírali.Z celého srdce přeji jeho pánečkům ,aby z něj měli vždy jen radost a Gonymu ,aby ho milovali tolik ,jako jsme ho milovali my

Eric
Eric Eric Eric, měl zelenou mašličku a narodil se jako druhý v pořadí 22.1.07 v 7.30 a vážil 400g .Ocásek má taky celý. Je hned po Gonym největší.V měsíci vážil 3.40kg , ve dvou měsících 9.20kg a v 11 týdnech 12,5kg. Eric je náš hlídač a raubíř.S Ennie jsou to dva divoši,kteří snad nikdy nespí.Na to jak je veliký, tak je velice mrštný a všude se protáhne.Když jdeme na procházku, jde většinou vepředu a dává pozor jestli se někdo neobjeví, aby na něj mohl štěkat. Je legrační když takový prcek se snaží pouštět na lidi hrůzu , ale stačí na něj zavolat a už ho má každý skoro na hlavě. S Ericem jsme měli příhodu když byl asi 7 týdenní.Přišla na návštěvu kamarádka a omylem šlápla Ennie na nohu,ta zaknučela v tom se přihnal Eric ,rozkročil se a pouštěl na kamarádku hrůzu.Takový mimino a jak se chudinka zastával sestřičky.Dokud u nás kamarádka seděla, tak z ní nespustil oči.Prostě náš hlídač :o)) Eric už má svoji rodinu.

Ennie
Ennie Ennie Ennie ,má kupírovaná ocásek.Měla růžovou mašličku, narodila se jako třetí 22.1.07 v 8.12h a vážila 480g .V měsíci vážila 2.70kg , ve dvou měsících 7.2 kg a v 11 týdnech 10,5 kg. Narodila se jako největší štěňátko,ale od malinka je to čiperka a nemá pořádně na jídlo čas,pořád někde běhá a zajímá jí kde se co pohne, takže teď je z těch co máme ještě doma nejmenší.Ale co ztrácí na váze, vyváží temperamentem,Nejvíc si rozumí s Ericem, jsou si podobní povahou, tak spolu dělají lumpárny.Všechny návštěvy mají první na klíně (někdy až na hlavě) Ennie.Pořád vrtí ocáskem a ze všeho má radost.Ráda jezdí autem,protože už pochopila, že potom se jde na procházku do lesa.Ennie má už svoji paničku.

Eris
Eris Eris ,má celý ocásek.Měla červenou mašličku,narodila se jako čtvrtá 22.1.07 v 8.30h a vážila 370g.V měsíci vážila 2,70kg a v 7 týdnech vážila 6kg .Je to holka zlobivá a všude je jí plno.Do ničeho se nenechá tutit a taky do ničeho mluvit,prostě si dělá co chce :o)) Na Velikonoce byla u nás na hlídání,a moc se jí u nás líbilo a my byli rádi, že byla u nás. Už má svoji rodinu v Kyjově.

Ebbie
Ebbie

Ebonee
Ebonee

Erra
Erra Erra Erra ,má kupírovaný ocásek.Měla oranžovou mašličku,narodila se jako sedmá 22.1.07 a vážila 430g.V měsíci vážila 3.3kg , ve dvou měsících 9kg a v 11 týdnech 12kg. Erra má jméno bojovnice, ale je to spíš klidná, hodná holka.Nic ji nerozhodí všechno s klidem prozkoumává,návštěvy ji moc nezajímají, ale za to procházky po lese to je ve svém živlu.Taky na chatě se jí moc líbí,když je volám domů tak ji musím lákat na dobrůtky. Doma v bytě je první vzhůru a štěká abych už vstala a konečně je vzala do lesa .Jídlo to je její druhá vášeň ,proto taky je skoro velká jako kluci..Auto se jí taky líbí, protože jí vozí na procházky a o víkendu na zahrádku.Je oblíbená své maminky Ariely , jako jediná ji nekouše a netahá za vousy.Erra už má také svoji rodinu.

Elias
Elias

Erin
Erin

VRH D: narozen 11.11.2005